Компанія «uniQue» є партнером Піреус Банку вже 7 років. Швидкість та якість послуг, що надаються цілком задовольняють потреби банку. Індивідуальний підхід, оперативне вирішення будь-яких питань та звернень робить нашу співпрацю комфортною, взаємовигідною та зручною. Бажаємо компанії «uniQue» подальшого розвитку.

АТ «ПІРЕУС БАНК МКБ»

Довгий час мучалися з одним провайдером, постійні проблеми з технічним сервісом і перебої швидкості. Шукали альтернативу і знайшли uniQue, за пів року роботи, жодного разу не було нарікань на роботу та швидкість інтерету. Гості закладу більше не турбують персонал з проханнями перезавантажити роутер і кількість під'єднаних приладів більше не має значення. Дякуємо за якісно наданий сервіс. Успіхів і розвитку таким компаніям.

Dogs & Tails

Супершвидкісний інтернет uniQue змінив спосіб нашої роботи, надаючи можливість проводити дистанційні тренінги для лікарів, які купили наше обладнання для естетичної медицини. Це призвело до збільшення продажів і прибутку нашої компанії. Згодом під'єднав всі свої об'єкти до мережі uniQue, щоб створити внутрішню мережу з пінгом 1 мс. Дякую uniQue!

Яннакіс Варнавас, Aphrodite Ltd

При роботі з великими обсягами даних найважливіше для нас - надійність і широкий канал. uniQue зі швидкістю 1 Гбіт/c дає нам те, що потрібно.

Суспільне Око

Наш коворкінг Shuttle висловлює подяку за надання якісного інтернету. Наші резиденти, відвідувачі, а також студенти курсів, які проводяться у нас на локації, завжди "в мережі"

Коворкінг Shuttle

Працюємо з важкими файлами візуалізацій. Ніяких перебоїв при відправці та отриманні великих файлів. Одним словом - швидко. І якісно.

Архітектурне бюро С. Бабушкіна